Artystyczna sobota

Chcielibyśmy zaprezentować tutaj naszych lokalnych stegniańskich twórców. 

Możecie obejrzeć ich prace, a na naszym facebooku polubić te, które Wam się najbardziej podobają. 

Nagrodą dla naszych twórców będzie wydruk zdjęcia ich pracy, która zyska najwięcej polubień. Te wydruki będziecie później mogli oglądać w różnych miejscach Stegien. Bądźcie czujni.

Monika Stawicka

Połączenie zamiłowania do zwierząt oraz rękodzieła i sztuki? Tak, to ja. Magister zootechniki, graficzka, studentka rysunku i malarstwa Akademii Otwartej ASP. Wychowałam się w domu pełnym zwierząt, talent do rysowania odziedziczyłam po mamie, od najmłodszych lat szyłam, lepiłam, malowałam, fotografowałam i bałaganiłam. Dziś w moim domu biega dwójka dzieci, stół zasypany jest ołówkami, pędzlami i skrawkami materiału, a na kuchennym parapecie dokarmiam biedronki, które sprowadziły się do nas na zimę. Pluszowe zwierzątka do przebierania zaczęłam szyć rok temu dla moich dzieci. Dziś robię je dla każdego, kto kocha niebanalne i jedyne w swoim rodzaju zabawki. 

 

Dąbrówka Mrozowska

Nazywam się Dąbrówka Mrozowska. Od dwóch lat prowadzę Żłobek Ala Koala na Stegnach. Praca z dziećmi i dla dzieci stanowi inspirację do tworzenia. Szyję, tworzę biżuterię, naturalne kosmetyki, a ostatnio robię na drutach. Tworzenie dla bliskich, radość i zadowolenie z otrzymanego przedmiotu jest motywacją do dalszego tworzenia. Dzięki pasji do tworzenia rzeczy ładnych pokazuję swoim dzieciom (własnym i tym w Żłobku), że świat poza ekranem jest bardzo ciekawy 

Łukasz

Były ornitolog, pracownik urzędu. 

Technika – akryl na szkle

Symeon

Licealista, fan koszykówki i komputerów. 

Technika mieszana.

Kasia

Nazywam się Kasia, pochodzę z Olsztyna, ale od dłuższego czasu zamieszkuję piękną okolice – Stegny. Z zawodu jestem inżynierem budownictwa, poza pracą uwielbiam coś tworzyć, stąd pomysł na wykonywanie ekologicznych świeczek, potem na kosmetyki domowej roboty itd..

Małgorzata Bolkowiak

Krystyna Domalewska

Liderka klubu seniora “Optymiści”

Wojciech Szarek

Wielce pomocna dusza “Optymistów” (Klubu seniora)